3 for 2 på sexleketøy 💛 Se utvalget her! 

Christine - Pearl and Lace Braset Cleo Black S/M

Artikkelnr. 200156
Brand: Christine
579,-
Velg farge
Velg størrelse

Lagerstatus

På lager i nettbutikken (12)

  • Farge: Sort
  • Merke: Christine
  • Omkrets: 1 339

Eleganse, komfort og frekkhet i ett sett

Wow! Dette settet kombinerer komfort og sex appeal på den beste måten. BH-en er laget i myke, elastiske blonder og har halvåpne cuper – akkurat nok til å vekke nysgjerrigheten. De elegante perlekjedene over bysten kan tas av og på, alt etter hvor leken du vil være.

Den matchende trusen er dekket av samme deilige blonder, med et søtt perlekjede der åpningen vanligvis er – en liten, frekk detalj som gjør hele forskjellen. Settet sitter godt, ser fantastisk ut og gir deg akkurat den følelsen du er ute etter – enten du kler deg for deg selv eller for noen andre.

Spesifikasjoner: 

  • Vaskeanvisninger: Skal håndvaskes eller kjøres på et håndvaskprogram med kaldt vann. Tørkes flatt. Skal ikke i tørketrommel og ikke strykes.
  • Materiale: 90 % polyamid, 10 % elastan

Hvor mange stjerner vil du gi?