- Farge: Rosa
- Materiale: Hardplast
- Lengde cm: 18,5
- Vanntetthet: Dusjtett
- Batteritype: AA
- Lydnivå: Moderat
- Vibrasjonsstyrke: Kraftig
- Justeringsmuligheter: Trinnløs
- Omkrets: 8,5
*Frakt fra kun 59,- *Alltid diskret
En klassisk vibrator med glatt overflate. Vibratoren har et enkelt og uskyldig utseende, men byr på en motor som vil overraske!
Denne vibratoren er superenkel i bruk, hastigheten styres enkelt ved hjelp av det trinnløse hjulet i enden. Perfekt for deg som liker det enkelt, men kraftig! Den avrundede tuppen på vibratoren sørger for å rette deilige vibrasjoner mot de erogene sonene du måtte ønske å stimulere.
Akkurat det jeg ville ha!
Dette var akkurat det jeg var ute etter! Den er kraftfull og enkel! Kjempefornøyd, og kommer nok til å kjøpe lignende igjen :-) Orgasmen kommer fort! Hjulet en skrur styrken med var jeg allerede vant med fra en lignende modell, men om man ikke er vant til det blir man nok vant til det ganske fort :-) Hvis du trenger en effektiv og enkel vibrator, hovedsaklig til utvendig bruk så er denne FANTASTISK! Og ikke minst er den også billig!
Produkttest av Basic Vibe medium massasjestav
Når ikke full nytelse på grunn av at materialet er for hardt. Produktet har en veldig jentete og søt farge. Noe som passer til de som ikke vil gå for det mest ekstreme, men en mer koselig, elegant stil. Lydnivået er helt greit! Passer til anledninger hvor du er hjemme alene, ikke med barn, foreldre osv. Produktet lukter ikke plast og kjemikalier, noe som er et stooort pluss! Vibrasjonene i denne er fine, men ikke så sterke som jeg liker. Det "skruhjulet" som man justerer styrken med, kan virke litt kronglete, men er helt grei. Nådde ikke orgasme med denne, noe som er veldig kjipt. Men den er veldig deilig for å bare kose seg. Passer veldig fint om du er nybegynner, og litt redd for alt det store som finnes av vibratorer eller dildoer. Siden denne ikke koster så mye, er den verdt pengene. Et ganske bra kjøp!
Produkttest av Basic Vibe medium massasjestav
Denne var helt grei. Den er ganske lydløs, men er litt for stor og enkel for min del. Liker heller ikke "hjulet" under som styrer styrken. Men alt i alt er det greit, kan få deg dit og kan brukes på innsiden likefult som på utsiden.
Produkttest av Basic Vibe medium
Har du kjøpt lignende? Denne kan bli litt for kort og hard for full nytelse. På grunn av det er det vanskelig å holde den når man har tatt på glidemiddel, så den har lett for å forsvinne for langt inn hvis en vil bruke den sammen med en partner.