- Farge: Sort
- Materiale: Silikon
- Lengde cm: 30
- Diameter cm: 6,4
- Vanntetthet: Ikke vanntett
- Batteritype: Oppladbar
*Frakt fra kun 59,- *Alltid diskret
Unik vibrator med motor som støter og gir den deilige følelsen av å bli tatt. En bulletvibrator i tuppen gir deg de gode vibrasjonene og en sugekopp kan skrues på i bunn, og vinkles i alle retninger.
Ved første øyekast kan den kompakte sylinderen minne om en vanlig Bluetooth-høyttaler, men når du først skrur av lokket og fester vibratoren og sugekoppen, er du klar for en vill ridetur. Skaftet kan varmes opp til 40 grader og denne er uten ledning. Må prøves!
En kraftig bulletvibrator sitter i tuppen og en motor sørger for å støte vibratoren i deg. Velg mellom 7 ulike vibrasjoner og hastigheter. Dette er “next level” for de kvalitetsbevisste. Du kan styre de ulike funksjonene med et godt opplyst panel på basen, eller en trådløs fjernkontroll.
Skal du på tur? Ikke noe problem, denne pakkes ned kompakt og ingen vil vite hva du har med deg. Sugekoppen kan festes til alle flate flater og har en funksjon som gjør det enkelt å feste den og holde den i vinkelen du ønsker.
Elite-samlingen er laget av medisinsk silikon og er trygg i bruk, ftalatfri, lateksfri og laget for hardt bruk. Elite Collection sine analplugger og prostatavibratorer har den nyste USB-teknologien som gjør den ergonomisk designet. Maksimal komfort og garantert tilfredstillelse.
et dårlig valg
kjøpte denne for en tid tilbake og angrer, som andre her sier er motoren svak og rett ut stopper hvis den møter motstand, det er kun en hastighet på motoren nemlig hardt og sugekoppen tåler ikke kraften fra motoren, vibreringen og vekten av det hele og løsner oftest før du får brukt den til noe. det hele resulterer i en bråkete sak som du må bruke mer krefter på å holde i ro en det ville tatt å lage bevegelsene selv.
Svak motor
Etter og ha testet den er jeg skuffet over den i forhold til prisen utførelsen er bra og alt uten om støte funksjonen var ganske bra men støtemotoren syns jeg var veldig svak på denne og det trakk veldig mye ned for min del