- Farge: Rosa
- Materiale: Silikon
- Lengde cm: 23
- Vanntetthet: Dusjtett
- Merke: Mer Lyst
- Batteritype: Oppladbar
- Lydnivå: Høy
- Vibrasjonsstyrke: Kraftig
- Justeringsmuligheter: Trinnvis
- Omkrets: 12
*Frakt fra kun 59,- *Alltid diskret
Fyldig rabbitvibrator med formen som kvinner elsker. Den bøyde tuppen masserer g-punktet ditt som en drøm, mens de tykke kaninørene vibrerer på klitoris.
En stor og stolt rabbit med en herlig fasong og praktisk håndtak. Generøs rabbitvibrator masserer deg både innvendig og utvendig, og lar ikke et eneste "sweet spot" bli glemt. Generøs har to motorer, det vil si at du kan velge intensitet i skaftet og kaninørene separat.
«(...) at den heter «generøs» er ingen underdrivelse, rett og slett den nye favoritten i nattbordskuffen», skrev Emilie etter å ha testet rabbitvibratoren. Les hele hennes anmeldelse her.
Vibratoren er dekt av mykt silikon som gir en silkeglatt følelse mot underlivet. Rabbiten har et solid håndtak og er enkel å styre med tre knapper plassert oppover håndtaket.
Trykk lett på startknappen en gang, deretter velger du program. Generøs kommer med 7 ulike vibrasjonshastigheter i hver motor, det gir utrolig mange kombinasjonsmuligheter!
NB: Vibratoren har tastelås/reiselås. Hold inne av/på knappen i ca 3 sekunder til det blinker 2 ganger. Gjør det samme for å slå av tastelås
HALLELUJA!!
Beste impuls kjøpet!! Trengte og ønsket nytt leketøy i ferien, aldri prøvd rabbit, liker veldig godt kombinasjonen av dildo/vibrator. Denne var magisk! Orgasmen ble nådd lenge før alle nivåer og funksjoner rakk å testes, så må nok bli mye kos og lek fremover for å bli bedre kjent. LØP Å KJØP!!!!! Ny favoritt og bestevenn!
Yes!
Dette er den første rabbiten jeg har prøvd, og innfridde til de grader. Rakk kun å prøve et par programmer før jeg nådde toppen. Må øve litt på g-punkt biten, men gleder meg til å utforske!
Treffer alle punktene mine!
Den var enkel å bruke og passet perfekt til kroppen min. Jeg rakk ikke engang å teste ut alle vibrator nivåene før jeg fikk orgasme. Føler meg svimmel og veldig fornøyd.
Traff alle punktene mine
Den var enkel å bruke og fungerer fantastisk. Jeg rakk ikke en gang å teste ut alle vibrator nivåene før jeg fikk orgasme, noe som jeg aldri pleier å oppleve. Føler meg helt svimmel og veldig fornøyd.
Helt topp!
Dette er min første rabbit og den levde opp til forventingene jeg hadde om den, definitivt. Det er lett å bruke og forstå. En enkel knapp for å styre av og på, en for rabbiten og en for dildoen. Digget at den er dusjtett. Litt høylytt for min smak, men kraftig vibrasjoner.
Nådde ikke opp til forventningene
Hadde stor tro på denne etter å ha testet en del opp igjennom årene. Likte at den var veldig enkel i bruk, men selve rabbit funksjonen var skuffende.