Lukk
Populære sider
✓ Lynrask levering  •  Tusenvis av varer på lager  •  Anonymitet
 
Siste nytt Bestselgere
Norge
Nettbutikk og 9 butikker -
diskret levering
Siste nytt Bestselgere
Norge
Nettbutikk og 9 butikker -
diskret levering
Karianne: Review Teazers Buttplug Set
AV ADMIN
Artikkelbilde

Karianne: Review Teazers Buttplug Set

Karakter: 8/10

Før produktet kom, sjekket jeg hvordan produktet så ut og hva størrelsene var. Størrelsene er virkelig egnet for nybegynnere til litt mer erfarne, og den største kan kalles ganske stor.
Så for en nybegynnende/erfaren bruker å trene med er det svært egnet.

Pakken kom pent i en uanselig pappeske, slik vi er vant til fra easytoys.

I esken var det en melkehvit pose med de 3 silikonstoppene inne. På baksiden av esken var spesifikasjonene for de 3 stoppene.

Som jeg allerede nevnte, kan den største kalles ganske stor for nybegynnere

  • Den minste stoppen har lengde 69mm og 33mm diameter på bredeste punkt.
  • Den midterste har lengde på 80mm og 36mm diameter på bredeste punkt.
  • Den største stoppen har lengde på 92mm og diameter på 42mm på bredeste punkt.

Stoppene føles myke, og fotene har en avtakbar plugg slik at den kan renses ordentlig med toycleaner og vann.

Før bruk må du sørge for at du er godt tømt. Med god smøring med et vannbasert glidmiddel gikk den minste enkelt inn, ikke super opprivende for meg, men som ordentlig nybegynnelse er det et stort skritt å bære denne inne i seg. Toppen er hardere enn resten av stoppen. Foten er ganske fleksibel og må holdes rett for å få den inn.

Over til den midterste stoppen, denne gir meg en mer tilfredsstilt følelse. Her gjelder det også at foten er ganske fleksibel, men lett å få inn.

Å gå rundt med stoppen gir definitivt en fin følelse, spesielt fordi den ikke faller i øynene på de som ikke vet om det. Deretter rengjøres som beskrevet ovenfor.

Nå til den største, for meg var det alltid 40mm. Over til en større størrelse, rolig bit etter bit inn, gikk det ikke, da tilbake litt og sørg for at du vender deg til det, hvis det ikke fungerer, ikke tving det, prøv igjen senere, kanskje du er mer avslappet da.

Det siste biten, avslapp og den glir på plass, vend deg til følelsen av denne stoppen. For meg var det en ny sensation.

Den siste stoppen vakte meg oppriktig talt nær P-punktet, jeg merket at det hos meg sitter litt lavere enn hos den gjennomsnittlige mann. Men må presse litt for å få stoppen ut igjen.

Jeg hadde litt tvil om pluggene som var i stoppen, på de 2 minste er de ganske lett å fjerne, slik at stoppen enkelt kan rengjøres selvfølgelig.

Tok disse i hånden og trakk grundig i dem for å se om de skulle sprette ut, men det skjedde ikke på noen måte.

Den større stoppen har en større omsluttingsrand og jeg har mindre tvil om den.

Vil jeg bruke produktet igjen, ja helt sikkert.
Jeg ville definitivt anbefale produktet til nybegynnere/mer erfarne brukere
Min poengsum er per nå 8 for designet, mykheten og variasjonen av størrelsene på stoppene.