Lukk
Populære sider
✓ Lynrask levering  •  Tusenvis av varer på lager  •  Anonymitet
 
Siste nytt Bestselgere
Norge
Nettbutikk og 9 butikker -
diskret levering
Siste nytt Bestselgere
Norge
Nettbutikk og 9 butikker -
diskret levering
Camilla: Anmeldelse – Teazers Pair Vibrator
AV ADMIN
Artikkelbilde

Camilla: Anmeldelse – Teazers Pair Vibrator

Karakter: 8/10

Første inntrykk

Stimulerende. Jeg ble full av entusiasme da jeg så denne leketøyet på nettsiden. Dette må jeg prøve! En vibrator for par. Flott design, vanntett, silikon, USB-oppladbar, sterke vibrasjoner og ikke for høy. Sjekk, sjekk, sjekk!

Leketøyet kom på kort tid i en diskret boks med bare adressen min på. Selv om husholdsmedlemmene mine nå vet at «diskret pakke» betyr sexleketøy.

I boksen ligger en knallrosa, myk, stabil dobbel-vibrator med et ekstra ark inspirasjon for de uendelige mulighetene. (Liten detalj: arket henger nå midlertidig på den ikke-så-diskrete veggen min sammen med noen andre erotiske tegninger). Boksen inneholder også en lader som går lett inn. Enkelt!

Pakningen på vibratoren selv fungerer også som bruksanvisning, med:

  • Spesifikasjoner om hvordan vibratoren fungerer: hvor av/på-knappen er og hvordan jeg endrer vibrasjonene på den øvre delen og nedre delen.
  • Oversikt over funksjoner: multifunksjonell, sju vibrasjonsmoduser, oppladbar med USB-kabel, vanntett, mykt silikon.
  • Det tar omtrent en time å lade og kan deretter vibrere sammenhengende i omkring andenhalf time før neste lading.
  • Selv om vibrasjonene er ganske sterke, forblir vibratoren selv stille og støyer ikke mer enn 52dB (det er veldig stille, som litt regn eller et kjøleskap).

Hvordan fungerer det?

Først må du lade vibratoren via et lite hull rett over plusknappen med USB-kabelen (følger med). Deretter vasker du den med vann, leketøyrenser (som du finner på EasyToys-nettsiden) og et rent håndkle. Oppbevar vibratoren i en pose for sexleketøy.

Uendelige muligheter, står det på kortet med ni små tegninger til inspirasjon. Med barnlig entusiasme brukte jeg en lang ettermiddag på å utforske med en partner, og det er virkelig utrolig mange muligheter med dette leketøyet!

En av mine favoritter: ringen rundt partnerens penis mens han lener seg mot veggen, jeg sitter på ham med ryggen til ham, mens dildo-delen kan presses mot klitoisen. Vibrasjonene er stimulerende for begge, og denne posisjonen er helt fantastisk!

Hvem passer denne vibratoren for?

På boksen står Pair Vibrator – For Them. Siden en av mine partnere er ikke-binær og bruker pronomenene them/they, synes jeg dette er utrolig inkluderende og jeg hadde bestemt meg for å prøve vibratoren med dem. Vibratoren er mest ideell for par der den ene har vagina og den andre har penis.

Men for to personer med vagina er denne vibratoren helt sikkert en morsom og spennende utvidelse av mulighetene: valg for vaginal og klitoral stimulering, og brystestimulering. For to personer med penis er dette også veldig morsomt: med valg for penis og anal stimulering.

Du kan også bruke denne vibratoren alene. For personer med penis er det mulig, men mindre interessant for selvtilfredsstillelse enn noen andre leketøy. For kvinner: klitoris og G-punkt! Fantastisk!

Hvorfor denne parvibraoren?

  • Syv forskjellige vibrasjonsmoduser som betjenes via to enkle trykkknapper (du kan betjene den ene delen uavhengig av den andre delen: så du får forskjellige vibrasjoner i dildo-delen og i den eksterne delen av vibratoren!)
  • Ekstremt stille vibrasjoner
  • Vanntett (slik at du også kan nyte det i badekaret)
  • Silkemyk tekstur, silikon (uansett det sikreste materialet, og det er veldig viktig for meg at det føles mykt og behagelig)
  • Oppladbar via USB (jeg er ikke så stor fan av batteristyrt)
  • Knallrosa farge (selv liker jeg det mindre, jeg foretrekker svart eller mørk lilla, men det vil sikkert være folk som kan sette pris på den knallrosa)

Konklusjon

Hvilket fantastisk tilskudd! En ekte berikelse. Så mange muligheter for lekfull og kreativ nytelse og gøy ved å prøve og eksperimentere. Utrolig fantastiske orgasmer for begge. Jeg og mine partnere er veldig fornøyd med det!