Lukk
Populære sider
✓ Lynrask levering  •  Tusenvis av varer på lager  •  Anonymitet
 
Siste nytt Bestselgere
Norge
Nettbutikk og 9 butikker -
diskret levering
Siste nytt Bestselgere
Norge
Nettbutikk og 9 butikker -
diskret levering
Camilla: Anmeldelse Teazers Heat Of The Moment Buttplug Vibrator
AV ADMIN
Artikkelbilde

Camilla: Anmeldelse Teazers Heat Of The Moment Buttplug Vibrator

Karakter: 7/10

En analvibrator som varmer opp til kroppstemperatur? Det hadde jeg ikke hørt om før. «Føl hvordan varmen sprer seg gjennom kroppen din og la vibrasjonene bringe deg til toppen som du alltid har drømt om», står det på emballasjen. Det høres interessant ut! Leverer Heat Of The Moment det den lover?

I esken

Leken kommer i en stramt designet grå emballasje. På siden og baksiden er de ulike funksjonene forklart, noe som viser seg å være praktisk etter utpakking, for bortsett fra pluggen selv og en magnetisk USB-kabel, er det ingen bruksanvisning i esken. Heller ikke en USB-lader følger med. Opp med telefontilpasseren da. Oppladning tar rundt to timer, men da holder den seg også i lang tid: i varmemodus mer enn nok til en utvidet økt, og på bare vibrasjon holder denne leken seg til og med i fem timer!

Vibratoren selv ser stilig og ergonomisk ut: den svarte silikonen er sømløst ferdigstilt og føles deilig myk, halsen er svært fleksibel og det gylne dekorativet på foten gir denne leken et elegant detail. Dessuten er den vanntett, så du kan lett skylle den under krannen med litt antibakteriell såpe eller lekerens.

Hvordan fungerer den?

Det blir varmt her! Ok, ikke akkurat med en gang, for uten bruksanvisning er det litt arbeid å finne ut hvordan leken fungerer. Vibratoren har en knapp. Hold den inne en stund og et blått lys tennes. Trykk på knappen igjen for å aktivere den første av 10 vibrasjonsmodi, og trykk igjen for å gå til neste modus. Slik navigerer du lett gjennom alle modiene: fra mild til kraftig, fra rask på-av til langsomt stigende bølger.

Men i mellomtiden føles skaftet fortsatt ganske kjølig. Det viser seg at for å aktivere varmemodus må du holde knappen inne enda lenger. Da blir lyset rosa og ja, pluggens topp begynner raskt å varme seg opp. Det er praktisk å vite at varmemodus også fungerer uten å aktivere vibrasjonsmodus, for ren bruk som varm plug.

Pass på ikke å holde knappen inne for lenge når du bytter til varmemodus, for da slår leken seg av igjen. En praktisk all-in-one-knapp uten instruksjoner…

Hvordan føles den?

Nå som vi vet hvordan den fungerer, er det på tide å teste Heat Of The Moment. Takket være det myke skaftet glir den nå oppvarmede vibratoren lett inn med litt glidelakk. Tips: la glidlakken også varme seg opp før du setter den inn, for å unngå den «aiii, kaldt!» følelsen. Pluggen har en deilig pasform og sitter godt på plass. Når den først er inne, skulle den ekstra varmen gi mer avslapning og sensasjon, men om du virkelig føler «hvordan varmen sprer seg gjennom kroppen din»? Jeg tenker mest at det sammen med det myke materialet og fine formen gjør at det å ha denne pluggen på seg føles veldig komfortabelt.

Så vibrasjonene. Det er veldig enkelt å aktivere vibrasjonsmodus selv når pluggen sitter inne, takket være den store knappen på undersiden. Vibratoren er veldig stille, men dette er heller ikke den kraftigste leken jeg noen gang har prøvd, og siden jeg ikke er særlig følsom for anal stimulering uansett, gjør vibrasjonene ikke så mye for meg. Det skyldes også at halsen er svært fleksibel, så du kan ikke som mann presse pluggen ekstra mot prostata. I oppbygningen mot og under orgasme gir vibrasjonene imidlertid akkurat den stimuleringen som gjør orgasmen ekstra deilig. Min personlige tips: rakk deg selv til kanten på modus 3 (intens konstant vibrasjon) og bytt til modus 4 (korte sterke pulser) rett før du når toppen. Nyt det!

Sluttkonklusjon

Det silkeblöte silikonet og den perfekte pasformen gjør at Heat Of The Moment er en utrolig komfortabel plug å ha på seg, men jeg hadde håpet at kombinasjonen av vibrasjon og ekstra varme ville gi meg en mer intens følelse. Selvsagt er anal følsomhet og orgasmer personlig, og alle vil oppleve bruken av denne vibratoren annerledes, men for meg var det ikke særlig spesielt. Kommer jeg til å ta den ut av skuffen igjen snart for bare å få et annet stimuleringsfølelse? Det gjør jeg, bare fordi den sitter så deilig.

Fordeler

•    Stilfull vibrator av super mykt silikon

•    Perfekt passende plugform, sitter handsfree

•    Lett å lade med magnetisk USB-kabel

•    Vanntett, så lett å rengjøre

Ulemper

•    Betjening krever litt prøving og feiling uten bruksanvisning

•    Vibrasjonene kunne være sterkere etter min mening

•    Varmemodus tilfører lite spesielt

•    Halsen er for fleksibel til å presse pluggen mot prostata