
Karakter: 8/10
Denne gang skriver jeg om en leke beregnet for ham i stedet for henne. Generelt sett er jeg ganske skeptisk når det kommer til leker spesielt for menn. Følelsen av en masturbator kan jo ikke sammenlignes med det virkelige? og det er forståelig selvfølgelig. Mot all forventning må jeg likevel si at denne masturbatoren virkelig er noe annet! Den er pakket inn i en stilig svart boks med et bilde på forsiden og en kortfattet forklaring av funksjonen på baksiden. I esken finner du selvfølgelig masturbatoren, men også en USB-ladekabel, en bruksanvisning og en svart oppbevaringspung.



Masturbatoren har 3 knapper og en liten skjerm under for å lese av innstillingene. Med disse knappene kan du stille vibrasjonsinnstillingen (7 alternativer), varminnstillingen (2 alternativer), men også holde statistikken oppdatert. Du vil antakelig tenke statistikk over hva da? Ja, det handler om å registrere hvor mange oppover-bevegelser du har gjort? og ja? Det er litt mye av det gode, med mindre du synes det er gøy å forbedre highscoren din hele tiden (ingen dømmende kommentarer her).
Masturbatoren er også vanntett med IPX6-klassifisering, det vil si at den kan tas med under dusjen. Om du vil gjøre det er en annen sak, sugeeffekten er nemlig ganske kraftig og duschevannet gjør ikke det til en fantastisk opplevelse etter min mening.
Helvete! Utløsningen er en interessant opplevelse med denne masturbatoren. Fordi den bare er åpen på en side, skapes det en kraftig suge når penisen presses dypt inn i den. Du får virkelig en følelse av at du «blir sugd tom». Pass på at du bruker et vannbasert glidmiddel. Når det gjelder vibrasjonene, kunne jeg gjerne tenkt meg en enda sterkere innstilling. På den annen side, når jeg ser hvor mye lyd den høyeste innstillingen allerede lager, la det bare være? Den er nemlig ikke like stille som det står i bruksanvisningen. Jeg merket ikke så mye av varmen for å være helt ærlig, så den kunne gjerne vært litt varmere. Rengjøringen er derimot utrolig enkel som beskrevet, stor pluss! Jeg merket imidlertid at masturbatoren ikke ligger helt komfortabelt i hånden, den er ikke særlig tung, men et litt mer naturlig grep ville vært fint.
Som konklusjon må jeg si at jeg finner den verdt å anbefale. Den er for så vidt høy, ubekvemt stor og ikke særlig varm, men hvis du selv har lyst til å onanere, er dette virkelig en glede! Pris-kvalitetsmessig synes jeg den er på grensen av hva jeg vil betale for kvaliteten på apparatet og kvaliteten på orgasmen.