Lukk
Populære sider
✓ Lynrask levering  •  Tusenvis av varer på lager  •  Anonymitet
 
Siste nytt Bestselgere
Norge
Nettbutikk og 9 butikker -
diskret levering
Siste nytt Bestselgere
Norge
Nettbutikk og 9 butikker -
diskret levering
Ingrid: Anmeldelse Nara Clitoris Stimulator
AV ADMIN
Artikkelbilde

Ingrid: Anmeldelse Nara Clitoris Stimulator

Karakter: 8/10

Nara fra Good Vibes Only er en toy som er spesielt utviklet for stimulering av klitoris. For meg er dette den raskeste måten å nå orgasme på. Jeg har allerede brukt vibratorer regelmessig til dette formålet. Nå spurte jeg meg selv om Nara ville være enda bedre til å la meg nyte det. Designen appellerte til meg i hvert fall og skapet derfor høye forventninger.

Hvordan produktet ankommer

Denne toyen var som jeg forventet fra easytoys pent og diskret pakket. Esken er helt brun og du finner ikke deres navn noe sted. Også ligger de bestilte toyene sånn i esken at det ikke blir en skrammelkasse. Kort sagt synes jeg denne måten å sende på er veldig behagelig.

Nara selv ligger i en relativt enkel eske. Med denne pakningen vet du med en gang hva du har i hendene. Også kommer børsttoppen på Nara så vakkert fram.

Tekniske spesifikasjoner

Nara har en bøyelig hode på grunn av materialalternativet og føles myk. Den er 15 cm og behagelig å holde i hånden, og fordi den er vannresistent kan du bruke den hvor som helst.

Den lades via den medfølgende USB-kabelen som du kan stikke inn på baksiden av håndtaket. På forsiden er det to knapper. Den øverste knappen kan du bruke til å slå den på, og den nederste til å slå den av. Når Nara er på kan du bruke begge knappene til å bytte innstilling. Slik kan du alltid gå tilbake en innstilling, og med 10 ulike innstillinger er det nok valg.

Bruk

Jeg kunne ikke vente med å prøve Nara. Både følelsen av materialet og designen sa meg at dette godt kunne bli opplevelsen jeg håpet på. Også når vi slo på vibrasjonene, kunne du se hvor vakkert stimuleringspunktene bevegde seg. For å få et bedre inntrykk av det kan du gå til https://youtu.be/TylyIYvcEdk.

Da jeg brukte Nara måtte jeg finne ut hvilken innstilling som fungerte for meg og hvor mye trykk jeg ville utøve. Jeg merket raskt at jeg følte vibrasjonene bedre med mindre trykk. Når jeg holdt den på klitorisen min og ga litt mer trykk, ble følelsen mer som en enhetlig følelse slik det er tilfellet med en vibrator. Ved å redusere trykket kunne jeg føle hvert punkt gjøre sin individuelle bevegelse. Klitorisen min visste ikke hva som skjedde, det var en herlig følelse. Jeg tror at neste gang jeg tar den med meg i badekaret, vil jeg nyte det litt lenger.

Konklusjon

Nara er en veldig hyggelig toy for mennesker som liker klitoral stimulering. Stimuleringspunktene føles herlig. Med Nara kan du enten fornøye deg selv eller bli fint fornøyd. Alt i alt er det en trivelig toy som kan bringe deg mye glede. Selv om du er vant til hardere stimulering som med en wand, er dette likevel en behagelig tillegg for å varme deg opp mot orgasme.